Jestem doświadczonym trenerem

Ukończyłam Coaching Menadżerski na Akademii Koźmińskiego w Warszawie oraz Executive MBA, jestem również absolwentką studiów podyplomowych: Socjologiczne Podstawy Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim

coachingowo.pl Agnieszka Kowalczykowska

Doświadczenie trenerskie zbudowałam na wszystkich szczeblach w strukturach firm. Jestem skuteczna, pracuję efektywnie na sali szkoleniowej oraz podczas indywidualnych sesji coachingowych. Posiadam zdolności analitycznego i strategicznego myślenia. Szkolenie jest tylko etapem dużego procesu.

Skutecznie wspieram wprowadzanie zmian w organizacjach.

Specjalizuję się w szkoleniach z zarządzania, dobrze czuje się w obsłudze klienta, sprzedaży, budowaniu zespołów, efektywności osobistej, kreatywności, zarządzaniu zmianą, rozwoju pracowników, komunikacji, wystąpień publicznych. Szkolenia bardzo wysoko oceniane przez uczestników.

Moją mocną stroną jest umiejętność wdrażania zmian w firmach i kształtowania skutecznej postawy pracowników. Dużym atutem są kompetencje coachingowe i umiejętność pracy z pracownikami pierwszej linii, a także z kadrą zarządzającą.

Posiadam doświadczenie w budowaniu zespołów. Wspieram procesy rekrutacyjne i pomagam  we wdrażaniu programów adaptacyjnych dla nowych pracowników.

Skorzystaj z pierwszej, bezpłatnej konsultacji

Coachingowo to najkrótsza droga do sukcesu. Czas zrobić pierwszy krok w kierunku rozwoju i spełnienia.

Umów się na spotkanie

Klienci Coachingowo